Nisan 10, 2021
Tarih Bile Verdi! Usta Trader: Bu Altcoin Yükselişiyle Piyasayı Sallayacak

Tarih Bile Verdi! Usta Trader: Bu Altcoin Yükselişiyle Piyasayı Sallayacak

Son dakika Tarih Bile Verdi! Usta Trader: Bu Altcoin Yükselişiyle Piyasayı Sallayacak haberi ,

Ünlü kipto analisti ve trader’ı Tyler Swope, oracle projesi birinci olarak non-fungible token (NFT) alanına dalmaya hazırlanırken, Chainlink’i (LINK) mercek altına alıyor. Analist, ayrıyeten Haziran ayına işaret ederek altcoin projesinin son gelişmelerle güçlü yükseleceğini de ekliyor.

Tyler Swope, tanınan altcoin Chainlink’i (LINK) mercek altına alıyor

Usta analist Tyler Swope, yeni bir görüntüde Chainlink ile gelişmekte olan dijital sanat sanayisi ortasındaki az bilinen ilişkiyi izliyor. Trader, kripto alanındaki bir numaralı oracle projesinin şimdiden gelişen NFT ve oyun pazarına girmenin tam ortasında olduğunu vurguluyor. Tyler Swope, takımın Haziran 2020’de dinamik NFT’leri basmak için çeşitli stratejileri özetleyen bir makale yayınladığını belirtti. Chainlink blog yazısı, dinamik NFT’leri şu halde tanımlar:

…Harici data ve sistemlerle bağlantı kurmak ve bunlara reaksiyon vermek için oracle’ları kullanan daima akıllı kontratlar. Oracle, NFT’nin harici verileri/sistemleri NFT’leri basmak/ yazmak, eşler ortası ticaret yapmak ve durumu denetim etmek için bir düzenek olarak kullanmasına müsaade veriyor.

Tyler Swope: Chainlink NTF kesiminde ihtilal yapıyor!

Oracle projesi yalnızca NFT alanına nasıl katılacağını araştırmakla kalmadı, birebir vakitte Tyler Swope, Chainlink’in Verifiable Randmoness Generator (VRF)’unun halihazırda yayında olduğunu ve bölüme bedel kattığını belirtiyor. Tyler Swope mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bilmiyorsanız, Chainlink’in kendi VRF’si var. Chainlink oracle node’leri, daha sonra akıllı kontratlara eklenen rastgele bir sayı oluşturur ve VRF, geçen yılın Ekim ayından bu yana ana ağda yayında. VRF, rasgelelik yoluyla NFT’lere dinamik yetenekler kazandırıyor.

Ether Cats üzere NFT projeleri, dinamik NFTS oluşturmak için halihazırda Chainlink VRF’yi kendi platformlarında uyguluyor. Ek olarak Tyler Swope, Chainlink’in gerçek dünyadaki olayları yahut sonuçları bir dijital varlığa ekleyerek NFT’lere dinamik yetenekler ekleyebileceğini belirtiyor. Tyler Swope mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada bitmiyor… Gerçek dünyadaki olaylar NFT’lere yüklenebilir. Hat trick’e dayalı bir NFT kartı mı basmak? NFT kartının pahasının ilgili oyuncunun gerçek hayattaki istatistiksel çıktılarına bağlı olduğu yerlerde daha da ileri gitmeye ne dersiniz? Chainlink oracles, turnuvaların kazananlarını belirlemek ve kazanan ödemeleri tetiklemek için kullanılan kartların kıymetini belirlemek için gerçek hayattaki performans bilgilerini kaynaklayabilir.

Tyler Swope: Chainlink, dinamik NFT’leri kullanacak halde konumlandırıldı

Tyler Swope, Chainlink’in kimlik doğrulama dalında dinamik NFT’leri kullanacak formda konumlandırıldığını söylüyor ve grubun NFT’ler hakkındaki orjinal blog gönderisinde bu fırsattan bahsettiğinin altını çiziyor. Tyler Swope hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tavşan deliğinin daha da aşağısında, kimlikle bile özgünlük doğrulaması ne olacak? NFT’ler ve Chainlink’teki blog gönderilerine geri döndüklerinde, kimlik hakkında konuşuyorlar ve birçok proje halihazırda birçok mevcut uygulama ile arayüz oluşturabilen dijital kimliklerin nasıl geliştirileceği üzerinde çalışıyor. Böylelikle kullanıcılar bunu korumak için öteki uygulamalarla takıp çalıştırabilir. Ferdî datalarının kontrolü… Chainlink, akıllı kontratların ferdî kimlik bilgilerini doğrulamak için kimlik tabanlı Blockcahin’leri sorgulamasının yanı sıra öbür bir iş sürecinden elde edilen çıktıya dayalı olarak bir kişinin kimliğine bilgi eklemesine imkan tanır.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar