Nisan 13, 2021
Türk Altcoin Projesine Dev İlgi! Trend Oldu ve Fiyat Sıçradı

Türk Altcoin Projesine Dev İlgi! Trend Oldu ve Fiyat Sıçradı

Son dakika Türk Altcoin Projesine Dev İlgi! Trend Oldu ve Fiyat Sıçradı haberi ,

Türkiye’nin öncü Bitcoin ve altcoin borsalarından biri olan Bitci.com’un lokal tokeni Bitcicoin, CoinMarketCap’ta trend oldu. Ayrıyeten altcoin’in fiyatı bugün güçlü yükseliyor.

Tanınan altcoin Bitcicoin, CoinMarketCap’ta trend oldu!

En uygun kurul oranları ile Bitcoin, Ethereum, XRP ve öteki kripto paraları satın alabileceğiniz Bitci.com’un gün geçtikçe popüleritesi artıyor. Borsanın mahallî tokeni olan Bitcicoin’e de yatırımcı ilgili artıyor. Son bilgilere bakıldığında Bitcicoin, kripto para data izleme platformu CoinMarketCap’ta trend oldu. Bu gelişme, kripto paranın son devirde çok sayıda yatırımcının radarında olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten Bitcicoin’in fiyatı da bugün güçlü yükseliyor.

Yazım sırasında altcoin, yüzde 21 oranında artışla  0,010 dolar düzeyinden süreç yapıyor. Türkiye’nin önde gelen borsalarından biri olan Bitci.com aracılığıyla özel Taraftar Token’ları ile grubunuza takviye olabilirsiniz. Ayrıyeten borsa, dünyada bir birinci ve tek olan Bitcoin, Ethereum, XRP ve öteki kripto para çiftlerinde alım satım süreçlerinde kar ve ziyan takibi yapabilmenizi sağlayan istatistiklere de sahip. Kripto para ünitelerinin ani yükseliş ve düşüşlerinde de meselesiz hizmet sağlayan Bitci.com borsası kullanıcılarına 7/24 inançlı ve süratli bir halde süreç sunuyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar