Nisan 16, 2021
Ünlü Trader: Bu 9 Altcoin Önümüzdeki Haftalarda Büyüleyici Yükselecek!

Ünlü Trader: Bu 9 Altcoin Önümüzdeki Haftalarda Büyüleyici Yükselecek!

Son dakika Ünlü Trader: Bu 9 Altcoin Önümüzdeki Haftalarda Büyüleyici Yükselecek! haberi ,

Altcoin Daily sunucusu ve ünlü kripto analisti Austin Arnold, önümüzdeki haftalarda patlayacağına inandığı en güzel altcoin projelerini açıklıyor.

Austin Arnold: Ethereum ve Cardano izlenmeli! Patlayabilirler…

Austin Arnold, yeni tahlilinde 562.000 YouTube abonesine, Ethereum’un (ETH) önümüzdeki devirler için takip ettiği bir numaralı altcoin projesi olduğunu söylüyor. Analist, Ethereum grubunun gelecek ay GAS fiyatı kullanımına yönelik optimizasyonları içeren Berlin güncellemesini gerçekleştirmeyi planladığını vurguluyor. 

Kripto analisti, yakın vakitte Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in yaptığı açıklamalara da dikkat çekiyor. Vitalik Buterin, akıllı kontrat platformunun önümüzdeki birkaç hafta içinde 100 kat ölçeklenmeye hazır olacağını söyledi. Analistin listesinde öbür bir mavi çipli varlık olan Charles Hoskinson’ın akıllı kontrat platformu Cardano (ADA) var. Austin Arnold hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Gerçek şu ki Cardano’nun ekosistemi inşa ediliyor… Tekrar söylüyorum, Cardano bugün dört yıl evvelki Cardano’dan çok farklı. Dört yıllık araştırma ve geliştirme sürecimiz var. Byron’dan Shelly’ye geçişimiz var. Artık token düzenleme, birkaç ay içinde akıllı mukaveleler, büyüyen kullanıcı tabanı, daha yüksek enflasyon… Cardano izlenecek biri.

Austin Arnold: Tanınan altcoin LTC, en âlâ risk ayarlı getiriye sahip olabilir

Analistin listesinin üçüncüsü, kapalılık merkezli MimbleWimble güncellemesi için hazırlandığını söylediği büyük kapasiteli Bitcoin fork’u Litecoin (LTC). Austin Arnold ayrıyeten, piyasa bedeline nazaran en yeterli dokuz kripto paranın çoklukla bir boğa piyasasında uygun performans gösterdiğini belirtiyor. Ayrıyeten analist, kripto para ünitesinin “önümüzdeki aylarda en âlâ risk ayarlı getiriye sahip olabileceğini” argüman ediyor.

Chainlink (LINK), analist listesinde dördüncü sırada yer alıyor. Austin Arnold, bir numaralı merkezi olmayan oracle projesine olumlu bir ışık tutan yakın tarihli bir Citigroup raporunu paylaşıyor. Austin Arnold mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Citigroup tarafından yakın vakitte yayınlanan bir rapor, Chainlink’in Bitcoin üzerinde öne çıkabileceğini kestirim ediyor… LINK, Blockchain global olarak vakit içinde gelişmeye devam ettikçe Chainlink ekosistemindeki bir token olarak artabilir.

İşte Austin Arnold’un Mart ve Nisan’da fırlayacağına inandığı öbür altcoin projeleri

Austin Arnold’un izleme listesindeki beşinci, altıncı ve yedinci altcoin’ler Polygon (MATIC), Skale Network (SKL) ve SushiSwap (SUSHI)’dır. Bu kripto paraların hepsi bu hafta Coinbase’de piyasaya sürüldü ve analiste nazaran, daha da ileriye gidebilirler. Analist Cook Protocol’ün birinci ademi merkeziyetçi borsa (DEX) teklifinin ve Uniswap listesinin eşiğinde olduğundan yükseleceğini belirtiyor. 

Analiste nazaran, eşsiz bir kullanıcı dostu varlık idaresi platformu oluşturmayı amaçlayan proje “iyi finanse edildi” ve önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) piyasası yapıcısı DuckDAO’dan dayanak aldı. Son olarak analist, Chiliz (CHZ) projesine dikkat çekiyor. Austin Arnold’a nazaran, yıl içinde %10.460’ın üzerinde artış gösteren altcoin projesi daha fazlasını yapabilir.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar