Nisan 13, 2021
Abdullah Avcı: “Trabzonspor beraberliğe sevinmez”

Abdullah Avcı: “Trabzonspor beraberliğe sevinmez”


son dakika Abdullah Avcı: “Trabzonspor beraberliğe sevinmez” haberleri,

Trabzonspor teknik yöneticisi Abdullah Avcı, Erzurumspor ile 0-0 berabere kaldıkları maçın akabinde açıklamalarda bulundu.

“Trabzonspor beraberliğe sevinmez” diyen Abdullah Avcı, “Trabzonspor büyük bir topluluk ve her maçı kazanmak istiyoruz. Bunu yaparken de gelecek dönemin planlarını yapıyoruz. Hissimiz, coşkumuz olacak fakat futbol artık yalnızca hislerin oyunu değildir. Trabzonspor çok büyük bir topluluktur ve beraberliğe sevinemez” dedi.

GELECEK DÖNEMİN PLANLARINI YAPIYORUZ

Trabzonspor’da gelecek dönemin planlarını da yaptıklarını tabir eden Abdullah Avcı, “Takımıma inanıyorum, güveniyorum. 4 aydır birlikteyiz ve neler yapabileceklerini biliyorum. Gelecek dönem için de kadro içerisinde rekabeti arttırabileceğimiz ataklar yapacağız. Trabzonspor her vakit kazanmak için oynar, her vakit amaca oynar. Biz de bu dönem hem kazanmak istiyoruz, hem de gelecek dönemin planlarını yapıyoruz” biçiminde konuştu.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar