Nisan 15, 2021
Angel di Maria maçtayken, meskenine hırsız girdi

Angel di Maria maçtayken, meskenine hırsız girdi


son dakika Angel di Maria maçtayken, konutuna hırsız girdi haberleri,

PSG’nin Arjantinli yıldızı Angel di Maria, Nantes maçı sırasında üzücü bir olayla karşı karşıya kaldı.

Müsabakanın 62. dakikası oynanırken, sportif yönetici Leoardo tarafından yıldız oyuncunun meskeninin soyulduğu haberi geldi ve Di Maria, teknik yönetici Pochettini tarafından oyundan alındı. Di Maria’nın gözyaşları içinde stattan ayrıldığı ve epey üzgün olduğu aktarıldı.

Oyuncunun konutunun soyulduğu sırada ailesinin de meskende bulunduğu ve eli silahlı hırsızların şiddet kullandığı bilgisi de verildi.

Di Maria’nın 2015 yılında Manchester United’da oynarken de hırsızlar konutuna girme teşebbüsünde bulunmuş fakat alarm sayesinde bu gerçekleşmemişti. O esnada eşi ve kızıyla yemekte olan Di Maria’nın da bu olayın ruhsal tesirini şimdi atamadığı belirtiliyordu.

MARQUINHOS’UN BABA MESKENİNE GİRDİLER

Öte yandan Angel di Maria’nın konutuyla birlikte Marquinhos’un anne ve babasının yaşadığı meskenin de soyulduğu ve Di Maria’nın konutundaki durum daha önemli olduğu için maç sırasında haber verildiği kaydedildi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar