Nisan 13, 2021
Birçok İddiası Tuttu! Analist Yeni Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Altcoin Kestirimlerini Paylaştı

Birçok İddiası Tuttu! Analist Yeni Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Altcoin Kestirimlerini Paylaştı

Son dakika Birçok İddiası Tuttu! Analist Yeni Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Altcoin İddialarını Paylaştı haberi ,

Tanınan kripto analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, şu anda kıymeti düşük olan ve güçlü yükseleceğine inandığı iki altcoin projesini açıklıyor. Ayrıyeten analist, Bitcoin ve Ethereum varsayımlarını de paylaşıyor.

Michaël van de Poppe: Tanınan altcoin DIA’yı izliyorum! Yakında yükselebilir

Michaël van de Poppe, yeni tahlilinde 156.000 takipçisine, şu anda 80 milyon dolarlık bir piyasa pahasında oturan açık kaynaklı oracle platformu DIA’ya göz kulak olduğunu söylüyor. Michaël van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DIA hala küçümseniyor. Ağır halde. DIA’nın birikime devam edip edemeyeceğini görmek için bu yeşil düzeyleri teknik bir perspektiften izlemek. Son vakitlerde muazzam hacim göz önüne alındığında, eğilimi yakında bilakis çevireceğimizi varsayıyorum. Bir birikim işareti…

Kaynak: Michaël van de Poppe

Michaël van de Poppe: Litecoin’i izliyorum! Güçlü geliyor

Michaël van de Poppe, BTC’nin yıllık yararlarına yetişmeden evvel büyüyecek daha çok yeri olduğunu söylediği Litecoin (LTC)’i de listesine ekliyor. Fakat analist, büyük hacimli altcoin’in Bitcoin’e karşı düşüş trendinden çıkmasını bekliyor. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala bir düşüş trendi içinde ve bunun için yükselişe geçmek ismine takviye için daha yüksek vakit dilimi düzeylerini görmek istiyorum… Bu türlü bir durumda, bu bir sonraki direnç bölgesine (0.005) gerçek yükselişin devam ettiğini göreceksiniz. Zira bu daha yüksek bir düşük ve bir yükseliş dayanak direnci dönüşü… Buradaki bu yükseklere (0.011) hakikat bu kadar büyük bir hareketi tetikleyebilir. Bu yüzden mutlaka, bu basamakta Litecoin izliyorum.

Michaël van de Poppe: Bitcoin bu kilit seviyeyi almalı!

Bitcoin’e gelince Michaël van de Poppe, başkan kripto para ünitesinin tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine tırmanmaya devam etmek için kilit bir düzeye sahip olmasının kritik olduğunu söylüyor. Michaël van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu ivmeyi sürdürmek için bu evvelki direncin dayanak olduğunu görmek istersiniz. Bu olursa, 68 bin dolara hakikat daha fazla güç görebiliriz. Ancak, burada kimi düşüş farklılıkları yaşıyor olabiliriz. Başa yanlışsız biraz fazla uzatılmış atılımlara giriyor olabiliriz. Hepsi tartışmalı, fakat şu anda bu seviyeyi 58.000 civarında tutup tutmadığımız gerçeğinde asılı kalıyor… Başarısız bir çıkışsa… O vakit 54.000 dolarlık bu aralık üretimine geri döneceğiz.

Michaël van de Poppe, Ethereum’da kıymetli düzeyleri sıralıyor

Michaël van de Poppe, bir numaralı akıllı mukavele platformu tüm vakitlerin en yüksek seviyesi olan 2.029 doların üzerine çıkmaya çalışırken, Ethereum da direnci dayanağa çevirmeye çalışıyor . Michaël van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şu anda 1.850 dolarda olduğumuz ve tüm vakitlerin en yüksek düzeylerinden evvelki son blok olduğu için tekrar direnç alanıyla karşı karşıya kaldığımızı görüyorum… Yeni bir yükseliş atağı yaptığımızı görüyoruz. Genel olarak, 1.700 dolar civarında bu düzey takviye kaldığı sürece inşaat hala uygun durumda … Her şey yolunda ve fiyat çalışmaya devam edebilir. Lakin 1.850 dolara hakikat bir sıçrama yaparsak, zayıflığımız varsa ve dayanağı tekrar test edersek daha ileri gidebiliriz. Tüm bu yapıda konsolidasyon… Bu yüzden size dirençten yükselişe geçmekten kaçınmanızı söylemeyi çok isterim. Zira bu ekseriyetle mahvolmanın bir tarifi…

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı Bitcoin ve altcoin varsayımları

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak kestirim etti. Ayrıyeten ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz devirlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para varsayımlarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Son olarak analist, Şubat ayında kıymetli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü hakikat öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı diğer kripto para kestirimleri de var.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar