Nisan 16, 2021
Giresunspor, Harika Lig’e yükseleceğine inanıyor

Giresunspor, Harika Lig’e yükseleceğine inanıyor


son dakika Giresunspor, Üstün Lig’e yükseleceğine inanıyor haberleri,

TFF 1. Lig gruplarından GZT Giresunspor’da, kulüp idare şurası üyesi Ercan Ayhan, ligde kalan 8 maçlarından da en yeterli sonuçlar alarak Harika Lig’e yükseleceklerine inandıklarını söyledi.

Ayhan, gazetecilere, Giresun halkının 44 yıllık Harika Lig hayalini gerçeğe dönüştürme ismine idare konseyi, teknik heyet ve oyuncular olarak büyük gayret verdiklerini belirtti.

Son 3 haftada alınan yenilgilerin camiayı karamsarlığa sevk etmemesini isteyen Ayhan, Giresunspor’un kötü süreci en kısa vakitte atlatacağını tabir etti.

Ayhan, Üstün Lig’e yükseleceklerine inandıklarını vurgulayarak, şöyle konuştu:

“Geçtiğimiz haftalarda 12 maç üst üste kazanarak seri yakalamıştık. Kalan 8 maçta da birebir performansı sergileyebiliriz. Artık birlik ve beraberlik vakti. Biz idare, teknik heyet ve oyuncularımız olarak kenetlendik. Giresun halkını da verdiğimiz uğraşta daha fazla yanımızda görmek istiyoruz. Bu yolun sonu Muhteşem Lig’e çıkıyor. Giresunspor, kentin 44 yıllık bir üst lige yükselme hayalini dönem sonunda gerçeğe dönüştürecek.”    

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar