Nisan 16, 2021
Hikmet Karaman: “Futbolcularımla gururluyuz, güçlüyüz zira, Ankaragüclüyüz”

Hikmet Karaman: “Futbolcularımla gururluyuz, güçlüyüz zira, Ankaragüclüyüz”


son dakika Hikmet Karaman: “Futbolcularımla gururluyuz, güçlüyüz zira, Ankaragüclüyüz” haberleri,

MKE Ankaragücü Teknik Yöneticisi Hikmet Karaman, Üstün Lig’in 30. haftasında Göztepe’yi 3-0 yendikleri maçta futbolcularıyla gurur duyduğunu söyledi.

Müsabakadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Karaman, futbolcularını tebrik ederek şunları kaydetti:

“Futbolcularımla gururluyuz, güçlüyüz zira, Ankaragüclüyüz, başkentliyiz. Bu kıymetli bir parola. Oyunun başlarında  tempomuz isteğimiz üzereydi.Tabi çok sakatlık durumları oldu, kalecilerinin 3-4 kere. Bu tempomuzu biraz düşürdü. Tahminen rakibimiz de oyun temposunu yüksek gördü. Göztepeli Soner de oyunu “soğutalım” dedi. Vakit zaman hepimiz yapıyoruz bunu. Oyun rölantiye girdi. Çok şık bir gol atarak öne geçtik.”

Göztepe’nin çok düzgün organize olan bir takım olduğunu vurgulayan Karaman, “Son 5 haftanın önderi bir kadro. Bu türlü ekiplere karşı sorunu çözmek zorundasınız. Rakibimize çok saygı gösterdik. Daima üçüncü adamı bulduk attığımız gollerde. 3-0’dan sonra oyuncu değişiklikleriyle Trabzon maçına geçiş yapmamız gerekiyordu. Olmadı, bunu öğrenmemiz lazım.Baktığınızda skor 3-0, yeterli bir ekip defansı düzgün bir organize oyun. Birçok kısımda maça hakim olan bir ekip. Oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Şimdi bir şey bitmedi. Çalışmaya, 3’er puan almaya devam.” tabirlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar