Nisan 15, 2021
Selahattin Baki: “Fenerbahçe’ye operasyon yapıldı”

Selahattin Baki: “Fenerbahçe’ye operasyon yapıldı”


son dakika Selahattin Baki: “Fenerbahçe’ye operasyon yapıldı” haberleri,

Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki, Gençlerbirliği’ne meskenlerinde 2-1 yenildikleri maçın akabinde yedikleri golde ofsayt olduğunu belirterek, VAR operatörüne suçlamada bulundu.

FETÖ’nün futboldan temizlenmediğini kaydeden Baki, “Biz refleks görmezsek, çok yakında kendimiz açıklayacağız. Fenerbahçe topluluğunun tekrar hudut uçlarıyla oynanmaya başlandı. FETÖ zihniyetinin, insanları sokağa dökerek kaos çıkarma gayreti olarak görüyorum bunu. Futbol yalnızca futbol değildir. Ve futboldan FETÖ tam olarak temizlenmedi. Ali Koç bunları 1 hafta evvel söyledi. Bunu söyledikten sonra bu akşam başımıza gelenler kamuoyunun malumu! İki tane operasyon yapılıyor. Fenerbahçe düzgündür, berbattır o futbolseverlerin yorumu. Lakin sen yediğin gol ofsaytsa saymayacaksın, golse vereceksin. Berbat de oynasak hakkımızı kimseye yedirmeyiz ve hakkımızı kimse yememeli. Bugün yediğimiz gol kesin olarak ofsayt.” sözlerini kullandı.

Devlete davet yapan yönetici, “Artık futbolu, sporu aştı bu işler. Berbat de olsan, yediğin gol ofsaytsa saymayacaksın, attığın gol golse vereceksin. Sokaktaki birçok insan yapay zekayla çizginin çekildiğini sanıyor. Birinci noktayı koyan operatör, manipülasyona açık. Bize karşı makûs niyet olduğu aşikar. Fenerbahçe topluluğu artık uyandı, bunları yemiyoruz. Devletimizden istirham ediyorum, artık bu bağlantıları olan insanları futboldan temizleyin. Bu dönem biter yoksa, gelecek dönem birebir yerden devam ederiz. En çok sevdiğim şey futbol, artık futboldan bıkkınlık yaşayacak noktaya geldim. Sayım Cumhurbaşkanımız önde olmak üzere futbolu sevenler olduğunu biliyorum, lütfen bir paklık bekliyoruz artık.” dedi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar