Nisan 16, 2021
Aboubakar’dan Sergen Yalçın ve Necip Uysal’a övgü

Aboubakar’dan Sergen Yalçın ve Necip Uysal’a övgü


son dakika Aboubakar’dan Sergen Yalçın ve Necip Uysal’a övgü haberleri,

Kamerunlu yıldız Vincent Aboubakar, Beşiktaş’ta Sergen Yalçın üzere düzgün bir iz bırakmak istiyor. Bu dönem attığı goller ve yaptığı asistlerle siyah beyazlı gruba kıymetli katkı sağlayan 29 yaşındaki futbolcu, şampiyon olmak için gereken her şeye sahip olduklarını söyledi.

Beşiktaş Mecmuası’na konuşan Aboubakar, Sergen Yalçın’ın siyah beyazlı kulüp için kıymetine vurgu yaptı.

“Sergen Yalçın’ı futbolcuyken izlememiştim ve çok fazla tanımıyordum ancak hoş bir gelenek başlatıyor. Beşiktaş’ta oynamış, ismini bırakmış ve şu an da teknik yöneticilik yapıyor. Bu geleneğin devam etmesi lazım. Sergen Yalçın üzere ardınızda güzel bir isim bırakıp, efsane olmak ve hürmet kazanmak önemli” tabirlerini kullandı.

Uygun ve daima kazanmak isteyen oyunculardan heyeti bir takıma sahip olduklarını söyleyen Aboubakar, kadro için özel olan futbolcuyu açıkladı.

“Takım olmak çok fazla şey gerektiriyor” açıklamasını yapan Vincent Aboubakar, “Oyuncuların ne kadar katkı vermek istedikleri çok kıymetli. Bu hislerimizi, kazanmayı ne kadar istediğimizi denetim edebilirsek fark yaratabiliriz. Necip Uysal üzere karakterli oyuncular her vakit çok kıymetlidir. Çok özel bir futbolcu. Allah onu muhafazaya devam etsin” kelamlarıyla grup arkadaşını övdü.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar