Nisan 15, 2021
altınordu Kulübü Lideri Özkan ile futbolcular Corendon Sport Talks’ın konuğu oldu

altınordu Kulübü Lideri Özkan ile futbolcular Corendon Sport Talks’ın konuğu oldu


son dakika altınordu Kulübü Lideri Özkan ile futbolcular Corendon Sport Talks’ın konuğu oldu haberleri,

altınordu Kulübü Lideri Seyit Mehmet Özkan, İcra Heyeti Lideri Barış Orhunbilge ile futbolcular Enis Destan ile Tayfun Tatlı, Corendon Sport Talks’ın konuğu oldu.

Corendon Airlines’ten yapılan açıklamada, spor dünyasından saygın isimlerini Youtube kanalında yayınladığı Corendon Sport Talks’ta ağırlayan şirketin, üçüncü kısımda “Geleceğe Uçuş Sponsoru” olduğu altınordu Futbol Kulübü’nün tesislerine konuk olduğu belirtildi.

altınordu Kulübü Lideri Özkan, İcra Heyeti Lideri Orhunbilge ile futbolcular Enis Destan ile Tayfun Tatlı ile bir ortaya gelen moderatör Başak Koç, tesislerde küçük yaş kümelerindeki atletlerin tiyatro, drama, karikatür, grafiti ve müzik üzere alanlarda çalışmalar yaptığı alanları da gezdi. 

Programda kulüp olarak çocuklara ve geleceğe yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren altınordu Kulübü Başkanı Özkan, çeşitli yaş kümelerindeki takımlarla yurt dışındaki turnuvalara sıklıkla katıldıklarını belirtti.

Salgın öncesinde 25 turnuvaya dahil olduklarını, Corendon Airlines’ın desteğiyle şartlar olağana döndüğünde 50 turnuva maksadı koyduklarını aktaran Özkan, “Bu, çocuklarımızın gelişimi için çok değerli. Zira yurt dışındaki yaşıtlarıyla daha fazla karşılaşabilecekler. Geleceğe uçuş sponsorumuz Corendon Airlines’a çok teşekkür ediyoruz.” tabirlerini kullandı.

– İspata ve kayda dayalı çalışma teknikleri

altınordu Kulübü İcra Heyeti Başkanı Orhunbilge de altyapı takımlarında yer alan oyuncuların, Avrupa’nın en kıymetli kulüplerinin de sahip olduğu bilimsel idman sistemleriyle temel futbol eğitimi aldığını belirtti.

Açıklamada Orhunbilge’nin şu değerlendirmelerine yer verildi:

“Kanıta ve kayda dayalı çalışma teknikleri ile çocuklarımızın gelişimini de bilimsel ve çağdaş bir halde takip ediyoruz. Ayrıyeten tesislerimizdeki örnek hayat alanlarımız sayesinde çocukların tabiattan kopmamasını da sağlıyoruz. Çocuklar, tarım alanlarımızdaki bitkilerin yetişmesini yakından görüyor, inek, tavuk ve ördek üzere hayvanların bakımını gözlemleyebiliyor. Bu sayede çocuklarımız hayata tanıklık edebiliyor. Çocuklarımızın en çok eğlendikleri alanlardan biri de bu.”

Orhunbilge, Corendon Airlines’ın 12 yaş altı futbol ekiplerinin iştirakiyle gerçekleşen İzmir Cup’a çok büyük katkı verdiğini belirterek, bu turnuvada Avrupa’nın saygın kulüplerinin U12 ekiplerini ağırladıklarını kaydetti.

altınordu formasıyla başarılı bir dönem geçiren Enis Destan ise gösterdiği performansı altyapıda aldığı eğitimlere borçlu olduğunu belirterek, “Bu dönem maçlarda yaptığım hareketler, idmanlarda yaptığım tekrarların sonucu. Kendimi daha da geliştirmek için çalışıyorum.” dedi.

Tayfun Tatlı da Avrupa’daki yaşıtları kadar kaliteli futbol eğitimi aldıklarını belirterek, bunların kendilerine fark oluşturduğunu bildirdi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar