Nisan 16, 2021
Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Adeta Uçtu

Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Adeta Uçtu

Son dakika Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat Adeta Uçtu haberi ,

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa Beefy Finance’yi (BIFI) TSİ 12:00’de Innovation Zone platformunda listeliyor. Kripto paranın fiyatı duyuruyla önemli yükseldi.

Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu! Fiyat patladı

Süreç hacmiyle dünyanın önder Bitcoin ve kripto para borsası pozisyonunda olan Binance, yeni bir altcoin projesini listeliyor. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla bahse yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Beefy.Finance’ı (BIFI) Innovation Zone’de listeleyecek ve BIFI/BNB ve BIFI/BUSD süreç çiftleri için bugün TSİ 12:00’de sürece başlayacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak BIFI’yi borsaya yatırmaya başlayabilirler. İnovasyon Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve başka kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi olası yeni, yenilikçi tokenleri alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da süreç yapmadan evvel, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve Birinci Sorumluluk Reddi’nin bir modülü olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen İnovasyon Zone’deki ticaret çiftlerinde rastgele bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. BIFI, olağan riskten daha yüksek olan nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen kâfi risk idaresi uyguladığınızdan, BIFI’nin temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden evvel projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. BIFI Listeleme Fiyatı: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ünitesi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en güzelini yapacak, lakin ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır. Dayanağınız için teşekkürler!

Altcoin projesinin fiyatı listeleme haberiyle sert yükseldi ve 1.189,15 dolar düzeylerinden 4.116,95 dolar düzeylerine kadar çıktı. Bu sayılar kripto paradaki yüzde 250’lik bir artışa işaret ediyor.

Beefy.Finance (BIFI) nedir?

Beefy.Finance, Binance Smart Chain’de bir yield farming iyileştiricisidir. BIFI, platformun mahallî idare tokenidir. Ayrıyeten bu token, idare için teklifler ve oylar oluşturmak ve ayrıyeten BIFI’de mükafatlar kazanmak için staking ismine kullanılır.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar