Nisan 15, 2021
Karim Benzema’dan Haaland ve Ronaldo açıklaması

Karim Benzema’dan Haaland ve Ronaldo açıklaması


son dakika Karim Benzema’dan Haaland ve Ronaldo açıklaması haberleri,

Real Madrid’in yıldız futbolcusu Karim Benzema, Erling Haaland ve Cristiano Ronaldo hakkında açıklamalarda bulundu.

Haaland’ın şu anda Real Madrid’in futbolcusu olmadığını tabir eden Benzema, “Real Madrid’e her yıl birçok futbolcu getiriliyor, tam transfer devri spekülasyonları… Kulüpte olmayan bir oyuncudan bahsedemem. Her yıl gelebilecek futbolculardan, bahsediliyor. Haaland kadrosu ismine birçok gol atan genç bir oyuncu ve Real Madrid’in oyuncusu değil” dedi.

Cristiano Ronaldo ile yine oynamak istediğini lisana getiren Benzema, “Cristiano ile Madrid’de birlikte birçok şey yaptık. Üç yıl önceydi ve artık Cristiano öbür bir ekipte. Geri dönecek mi bilmiyorum ancak Cristiano ile tekrar oynamak istiyorum” halinde konuştu.

Real Madrid ile kontrat yenileyip yenilemeyeceği konusu hakkında da konuşan Benzema, “Real Madrid’de çok memnunum, her idmandan her maçtan zevk alıyorum. Çok güzel idman yapıyorum ve azamî düzeyde olmak için kendime çok yeterli bakıyorum. Kulüp ile 2022 yılına kadar kontratım var ve kapı açık. Lider Perez, benim mukavelemi yenilemek istiyorsa ben buradayım. Dünyanın en düzgün kulübü Real Madrid’deyim ve burada devam etmek istiyorum” dedi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar