Nisan 16, 2021
Majid Hosseini’ye talip çıktı!

Majid Hosseini’ye talip çıktı!


son dakika Majid Hosseini’ye talip çıktı! haberleri,

Vitor Hugo’nun yokluğunda bir kere daha birinci 11’de forma talihi bulan Majid Hosseini bahtını yeniden âlâ kıymetlendirerek ekibin en düzgünlerinden olmayı başarmıştı. Edgar ile oynadğı stoper tandeminde şimdi mağlubiyet yüzü görmeyen İranlı stoperin dönem sonunda tamamlanacak kontratı birçok ekibin da ilgisini çekmeye devam ediyor. Daha evvel Yunanistan’ın dev takımlarından Olympiakos’un nabız yokladığı ulusal futbolcu AEK’nın da radarına girdi.

Menajerine ilettiler

Karadeniz gazetesinde yer alan habere nazaran; Trabzon kentini seven ve Trabzonspor ile olan münasebeti de pek uygun olan Majid Hosseini’nin kulüpte kalması büyük bir mümkünlük olarak görülüyor lakin teklifler de devam ediyor. Haziran ayında bitecek kontratı sebebiyle istediği grupla görüşme bahtı bulunan Hosseini’nin menajerine son olarak AEK’dan talep geldi. Yunan devi oyuncuyu bir müddet daha takip edip sonrasında resmi bir teklif yapmak istediklerini tabir etti.

Arkadaşı da devreye girecek

Majid Hosseini Yunanistan’dan gelen bu teklifi kabul ederse ulusal kadroda birlikte oynadığı Karim Ansarifard ile birlikte oynama fırsatı da yakalayacak. İranlı futbolcudan bu dönem 11 gollük katkı alan sarı siyahlı takım şimdiden hem gelecek dönemin planlamasını yapıyor hem de ucuz bitirmek istediği transferle birlikte defansını sağlama almak maksadında. Görüşmelerde Ansarifard’ın da aktif rol oynaması bekleniyor.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar