Nisan 13, 2021
Radamel Falcao az daha emekli oluyordu

Radamel Falcao az daha emekli oluyordu


son dakika Radamel Falcao az daha emekli oluyordu haberleri,

Fatih Terim’den müsaadeli olarak İspanya’ya giden Radamel Falcao evvel Atletico Madrid’deki hekimi Jose Maria Villalon’la görüştü. Onun yönlendirmesiyle Juan ile güçlenme çalışmaları yaptı. Lakin hepsinden kıymetlisi; daima sakatlandığı için kendine olan inancını kaybeden Falcao’nun aldığı ruhsal dayanak oldu.

Sakatlandığı devirde ne yaparsa yapsın alanlara dönmeyi başaramayan Falcao ile ilgili, “Emekli olmaya hazırlanıyor” savları ortaya atıldı. Villalon ve Juan’un yaptığı çalışmalar ve psikoloğunun, motive edici konuşmalarının akabinde başarılı futbolcu, futbola tutundu ve söylentiler argüman olarak kaldı.

13 PUANLIK KATKI YAPTI
Falcao tahminen 18 maç kaçırdı ancak oynadığı maçlarda Galatasaray’a değerli katkılar yaptı. 3-1 kazanılan Gaziantep ve 2-1’lik BB Erzurum maçlarında attığı goller ve asistleriyle 6 puan kazandıran yıldız futbolcu, 2-2’lik Sivas müsabakasındaki golleriyle de 1 puan getirdi. Toplamda 8 gol kaydeden Kolombiyalı yıldızın gol attığı maçlarda G.Saray 13 puanı hanesine yazdırdı..

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar