Nisan 16, 2021
Trabzonspor’da yaprak kımıldamıyor!

Trabzonspor’da yaprak kımıldamıyor!


son dakika Trabzonspor’da yaprak kımıldamıyor! haberleri,

Karadeniz’de hava değişti… Abdullah Avcı’nın gelmesiyle bir arada kara bulutları dağıtan ve güneşli günlere selam duran Trabzonspor şimdilerde yine kapalı bir havaya teslim oldu. Bir periyot Fırtına üzere esen son periyotta rüzgârı kesilen bordo mavililerde tabir yerindeyse yaprak bile kıpırdamıyor. Ki bundaki en büyük etken ise Ekuban ile Nwakaeme’nin performansındaki düşüş. Ligin birinci yarısına damga vuran ikili ikinci kısımda âdeta kayboldu.

Savunma yeterli fakat…
Karadeniz grubunda altışar golle grubun en çok gol atan iki oyuncusu olan Ekuban dokuz, Nwakaeme ise beş haftadır sessiz kaldı. Ganalı dokuz haftalık dilimde ise yalnızca bir asist yaparken, Nijeryalı oyuncu asist de yapamadı. Avcı’nın vazifeye gelir gelmez yük verdiği savunma başarısı atakta sağlanamadı. Trabzonspor geride kalan 29 haftalık dilimde kalesinde 29 gol görerek Beşiktaş ile birlikte ligin en az gol yiyen üçüncü ekibi oldu.

KİRALIKLAR İÇİNDE

Avcı’ya nazaran Marlon kalabilir

Trabzonspor’da dönem sonunda üç kiralık isim için ayrılık kapıda. Lewis Baker, Afobe ve Marlon’un sözleşmeleri bitiyor. Abdullah Avcı ise bu isimlerden Marlon’un ekipte tutulmasını istiyor. Şayet idare kulübü Fluminense’ye 2 milyon avro öderse Brezilyalı sol bek kadroda tutulacak.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar