Nisan 16, 2021
Ünlü Ekonomist: Bitcoin İçin Kârı Toplayacak Bu Düzeyler Geliyor!

Ünlü Ekonomist: Bitcoin İçin Kârı Toplayacak Bu Düzeyler Geliyor!

Son dakika Ünlü Ekonomist: Bitcoin İçin Kârı Toplayacak Bu Düzeyler Geliyor! haberi ,

Real Vision Finance’ın kurucu ortağı Raoul Pal, Bitcoin için 1 milyon dolarlık bir fiyat gayesinin bu boğa döngüsünün kartlarında olabileceğini söylüyor. Ayrıyeten ünlü ekonomist, Bitcoin’in bu Haziran ayında 100.000 dolarlık fiyata ulaşacağını öne sürüyor.

Raoul Pal: Bitcoin için 1 milyon dolarlık bir fiyat amacı kartlarda

Eski Goldman Sachs yöneticisi ve ünlü ekonomist Raoul Pal, yeni verdiği bir röportajda değerli varsayımlarda bulundu. Raoul Pal, BTC grafiği evvelki döngülerde olduğu ölçüde parabolik hale gelirse, yedi rakamlı işaretin başkan kripto para ünitesi için en yüksek boğa döngüsü amacı olduğunu söylüyor. Raoul Pal mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ben yalnızca regresyon çizgisini kullanıyorum. Logaritmik ölçeğin trendini kullandım ve temelde PlanB’nin Stok Akış Modeli iddiası ile 400.000 dolar ortasında bir yerde hakikat olduğunu söylüyor. Lakin aslında hiper genişletilebilir ve 2013’teki trendden yola çıkarsak bize 1 milyon doları verir. Bu yüzden insanların beklediğinden biraz daha fazla çarpık olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden 1 milyon dolara ulaşacağını sanmıyorum fakat gelen kurumlarla olabilir. Bu dinamiklerin nasıl değiştiğini kim bilebilir?

Ünlü ekonomist: Bitcoin’in doruğa giden yolda üstesinden gelmesi gereken pürüzler var

Makroekonomi uzmanı, Coinbase’in birinci halka arzı (IPO) dahil olmak üzere Bitcoin’in tepeye giden yolda üstesinden gelmesi gereken birtakım kıymetli mahzurlar olduğunu belirtiyor. Raoul Pal bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

İnsanların akılda tutması gereken bir başka şey de insanların üzerinde düşünmediği birkaç fiyat mahzurunun ortaya çıkmasıdır. Birincisi Coinbase’in IPO’su… Bitcoin satın almak isteyen bir kurumsanız ve Bitcoin’i almak için tüm bu zorluğu aşmanız gerekiyorsa ve Coinbase IPO ortaya çıkarsa ve bu 60 milyar dolarlık bir şirketse bu bir müddet için gereğince âlâ filkir… Bu yüzden benim varsayımım, kısa vadede kurumlardan çok fazla talep alacağı tarafında.

Raoul Pal: Bitcoin bu Haziran ayında 100.000 dolarlık fiyata ulaşacak

Raoul Pal ayrıyeten, birçok BTC yatırımcısının kâr etmeyi seçeceği potansiyel bir ruhsal fiyat pürüzü olarak kilit bir seviyeyi vurguluyor. Raoul Pal mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bundan sonraki büyük şey, bence 100.000 dolar sorunu olacak, zira pek çok insan 10.000 dolar civarında piyasaya girdi. Pek çok insan parasının 10 katını kazandı ve 100.000 dolar yuvarlak bir sayı ve beşerler ‘Fişlerimin yarısını masadan alayım’ diye düşünüyor. Bu yüzden daha uzun bir düzeltme görebiliriz.

Raoul Pal, Bitcoin’in bu Haziran ayında 100.000 dolarlık fiyata ulaşacağını kestirim ediyor. Bu da ekonomistin, çok fazla kâr elde edilmesini beklediği bir düzey.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar