Nisan 15, 2021
Beşiktaş – Başakşehir maçının topu özel araçla geldi

Beşiktaş – Başakşehir maçının topu özel araçla geldi


son dakika Beşiktaş – Başakşehir maçının topu özel araçla geldi haberleri,

Aras Kargo, Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçı öncesinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Riva tesislerinden Vodafone Park’a taşıdığı topu, özel olarak tasarlanan bir araçla başlama vuruşu için maçın hakemine teslim etti.

Aras Kargodan yapılan açıklamaya göre şirket, Türk futbolu için bir birincisi gerçekleştirdi. TFF ve yayıncı kuruluş ile Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçları kapsamında iş birliği yapan Aras Kargo, Vodafone Park’taki Beşiktaş-Medipol Başakşehir maçı öncesinde özel bir uygulama başlattı.

 Ziraat Türkiye Kupası yarı final müsabakalarının oynanacağı topları Riva tesislerinde Türk futbolunun efsanelerinden TFF-UEFA Futbol Gelişim Koordinatörü Rüştü Reçber’den teslim alan şirket, tertip için özel olarak hazırlanan küçük araç ile maç topunu orta alana kadar taşıdı ve hakeme teslim etti.

Emsal tertip, 17 Mart’ta oynanacak olan Fraport TAV Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor, Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final maçında da uygulanacak. Aras Kargo, son olarak final müsabakasında maçın oynanacağı toplarla birlikte büyük uğraşın mükafatı olan Türkiye Kupası’nı da taşıyacak.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar