Nisan 16, 2021
Deniz Türüç: “Biraz futboldan anlıyorsanız, Başakşehir çıkışta”

Deniz Türüç: “Biraz futboldan anlıyorsanız, Başakşehir çıkışta”


son dakika Deniz Türüç: “Biraz futboldan anlıyorsanız, Başakşehir çıkışta” haberleri,

Başakşehir’de Deniz Türüç, Beşiktaş’a 3-2 yenilerek Türkiye Kupası’ndan elendikleri maçın akabinde açıklamada bulundu.

Deniz Türüç maçla ilgili değerlendirmesinde “4 gün evvelki maça nazaran baskılı oynadık. Âlâ başladık, ister istemez duran toplardan 2 gol yedik, makus oldu. Bu kadar ağır tempoya karşın, hem kupa, hem Üstün Kupa, hem lig, hem Şampiyonlar Ligi, sakatlıklarla birlikte bizi zorluyor, kadrosu da zorluyor. 2-0 geri düşüp geri dönüşü sağlayabildik. 2. yarıda denetim de bizdeydi. Bu istek ve arzuyu lige yansıtabilirsek çok güzel yerlere geleceğimize inanıyorum” dedi.

Başakşehir’in ligde istediği pozisyonda olmaması ve son haftalardaki çıkışı ile ilgili ise Türüç, “Bizim bu türlü bir durumda olmamız olağan değil mi, 40 maç oynadık. Bence olağan. Biz elimizden geleni yapacağız. Bugünkü oyunu lige taşıyabilirsek daha düzgün yerlere geleceğimize eminim. Futbolda dün yok. Bu grup Şampiyonlar Ligi’nde yeterli performans gösterdi. Biraz futboldan anlıyorsanız şunu söyleyebilirim, Başakşehir çıkışta.” tabirlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar