Nisan 15, 2021
Grayscale, Bu 5 Altcoin’i Resmen Platformuna Ekledi! Fiyatlar Yükselişe Geçti

Grayscale, Bu 5 Altcoin’i Resmen Platformuna Ekledi! Fiyatlar Yükselişe Geçti

Son dakika Grayscale, Bu 5 Altcoin’i Resmen Platformuna Ekledi! Fiyatlar Yükselişe Geçti haberi ,

Dünyanın en büyük Bitcoin fonunun gerisindeki şirket olan Grayscale Investments, bilhassa beş altcoin ‘e yatırım yapmak için yeni tröstler sunduğunu bildirdi.

Fonların üçü Chainlink, Filecoin ve Livepeer kripto para ünitelerine başka ayrı yatırım yapacak. Biri Ethereum ağında çalışan Basic Attention token’ları tutarken, beşincisi Decentraland olarak bilinen sanal gerçeklik dünyasının coin’lerine yatırım yapacak.

Grayscale idare şurası lideri Michael Sonneshein’a nazaran tröstler, kripto devinin 2019 başından beri birinci defa ve potansiyel yatırımcı talebinin yanı sıra, temeldeki protokollerin bütünlüğünü pahalandıran “sağlam bir süreç” sonrasında geliyor.

Bloomberg’de yer alan bir habere nazaran Sonnenshein, bir röportajda, “Herhangi bir vakitte, muhtemelen pazara sunmak istediğimiz 30-40 eserin listesini tutuyoruz. Dijital varlıklar ekosisteminde cazip fırsatları nerede bulabileceğimizi her vakit bağdaştırmaya ve yatırımcıların sermaye dağıtmakla ilgilendikleri yerleri bağdaştırmaya çalışıyoruz,” tabirlerini kullandı.

Yeni eserler, Grayscale’in toplam tek varlık serisini 13’e çıkarıyor. Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) ise 24 milyar dolarlık pahası ile en büyük tröst olarak şirketin bünyesinde yer alıyor.

Grayscale’in seçtiği kripto paralar, başkalarından daha az piyasa bedellerine sahip. Kimi yatırımcılar, bunları şu anda daha alımlı bir giriş noktası olarak görebilir.

Basic Attention Token, reklamcılık parasını nasıl dağıtılacağını belirlemenin bir yolu olarak ortaya çıkan bir token. Chainlink ise temel olarak çeşitli DeFi uygulamalarına fiyat akışları sağlayan bir teknolojiye sahip.

Filecoin, kullanıcıların evraklarını depolamak için ödeme yaptıkları bir data depolama protokolü. Livepeer ise merkezi olmayan bir içerik dağıtım ağı.

Son olarak Decentraland Trust, Decentraland’de sanal emlak satın almak için kullanabilen MANA token’larını tutacak.

Altcoin fiyatları yükseldi

Yazım sırasında, tüm bu token’ların fiyatında yükseliş gözlemleniyor. Chainlink son 24 saatte %8.1’lik bir artışla 29.97 dolar, Filecoin %34.2’lik bir artışla 72.95 dolar, Livepeer %71.3’lük bir artışla 12.17 dolar, Basic Attention Token %35.7’lik bir artışla 1.10 dolar ve Decentraland ise 0.99 dolardan süreç görüyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar