Nisan 13, 2021
Sefa Yılmaz: “Fenerbahçe’ye 3-4 atabilirdik! Grup olamamışlar”

Sefa Yılmaz: “Fenerbahçe’ye 3-4 atabilirdik! Grup olamamışlar”


son dakika Sefa Yılmaz: “Fenerbahçe’ye 3-4 atabilirdik! Ekip olamamışlar” haberleri,

Gençlerbirliği’nin yıldız oyuncusu Sefa Yılmaz, galibiyetin perde gerisini anlattı. Başşehir grubunun değerli isimlerinden Sefa Yılmaz, Fanatik Gazetesi’nden Sefa Can Konuksever’e açıklamalarda bulundu. (Röportajın tamına ulaşmak için Fanatik Gazetesi satın alabilirsiniz)

Sefa Yılmaz, “Topu her ayağıma aldığımda karşımda tehdit görmeden ilerleyebildim. Süratli ve kolay biçimde çabucak 3. bölgeye geçtim. Bunun da nedeni, rakibimizin defansı hatta orta alanı boşaltmasıydı. Son kısımlarda, sadece benim hazırladığım 3 durum var mesela. Rakip kaleye çok kolay gittik. Şunu biliyorduk; skoru ne kadar uzun müddet istikrarda tutarsak, Fenerbahçe o kadar gerilime girecekti. Birinci yarıyı 1-1 kapatınca da beklediğimiz oldu.” dedi.

Başşehir grubunun atak oyuncusu ayrıyeten “Fenerbahçe çift forvete döndükten sonra işimiz kolaylaştı. Orta sahayı verdiler ve geriyi boşalttılar, çok alan bıraktılar. Tıpkı anda bu kadar atakçıyla oynayamazsınız. Açıkçası Fenerbahçe’nin kişisel yeteneği, yıldızı çok lakin bence bir sistemleri yok. Tam manasıyla ekip olabildiklerini düşünmüyorum. Son vuruşlarda biraz daha dikkatli olsak, 3’ü 4’ü atabilirdik.” tabirlerini kullandı.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar