Nisan 16, 2021
Thomas Henry’nin gayesi Beşiktaş değil

Thomas Henry’nin gayesi Beşiktaş değil


son dakika Thomas Henry’nin maksadı Beşiktaş değil haberleri,

Belçika’da Leuven formasıyla gol krallığına oynayan Fransız golcü Thomas Henry’den Beşiktaş argümanlarına karşılık geldi.

26 yaşındaki Fransız oyuncu verdiği röportajda meslek gayelerini anlatırken kendisine teklif yaptığı bilinen Beşiktaş ihtimali ilgili de konuştu. Henry açıklamasında mesleğine Türkiye yerine 5 büyük Avrupa Ligi’ni tercih ettiğini söyleyerek, “Öbür ligler benim için daha öncelikli geliyor. Almanya, İngiltere, İtalya yahut İspanya beni daha çok hayal ettiriyor. Fakat herkes yer yıl Avrupa kupalarında oynayan büyük bir kulüp olan Beşiktaş’ı bilir. Neler olacağını göreceğiz” sözlerini kullandı.

Henry, kulübü Leuven’in Leicester City’nin pilot ekibi olduğunu ve bu nedenle Premier Lig’e geçişin kendisi açısından daha kolay olacağını söyleyerek, “Leicester oyunları genelde buraya kiralık olarak verir. Burası küçük bir Leicester City diyebiliriz. İngiltere beni cezbediyor lakin oraya gidip gitmeyeceğim konusunda yanıt vermek için erken” kelamlarını kullandı.

Thomas Henry Belçika Ligi’nde Leuven formasıyla attığı 20 golle Avrupa Liglerinin en golcü Fransız oyuncusu pozisyonunda.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, aktüel flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar