Nisan 16, 2021
Usta Analist Uyardı: Bitcoin’de Kıymetli Bir Düzeltme Olabilir! Ama…

Usta Analist Uyardı: Bitcoin’de Kıymetli Bir Düzeltme Olabilir! Ama…

Son dakika Usta Analist Uyardı: Bitcoin’de Değerli Bir Düzeltme Olabilir! Ama… haberi ,

Usta kripto analisti Nicholas Merten, önder kripto para Bitcoin (BTC) 60.000 doların altına düştüğü için Bitcoin’in muhtemel fiyat hareketini haritalandırıyor.

Nicholas Merten: 56.000 doların altın düşersek kıymetli bir düzeltmeye hazırlanın!

Başarılı analist Nicholas Merten, yeni tahlilinde BTC’nin yükselişini sürdürmesi için boğaların tutması gereken kıymetli bir seviyeyi tanımlıyor. Nicholas Merten konaya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

56.000 dolar üzere bir şeyin altına düşersek, size söylemeliyim ki bu hayli kıymetli bir düzeltmeye hazır olduğumuzun bir işareti olabilir. Ama yeniden de şimdi orada olduğumuzu sanmıyorum.

Yazım sırasında BTC’nin 56.000 doların altında süreç gördüğü düşünüldüğünde analiste nazaran, piyasada kıymetli bir düzeltme olabilir.

Nicholas Merten: BTC uzun bir yatay konsolidasyon devrinden geçmeyecek

Nicholas Merten, değerli bir düzeltme olsa bile BTC’nin uzun bir yatay konsolidasyon periyodundan geçtiğini öngörmediğini söylüyor. Nicholas Merten konaya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu kurumsal hazineleri edinmeye devam edip etmedikleri meselesi… Dürüst olmalıyım, bu piyasanın reaksiyonunu gördüğümde uzun vadeli bir düzeltme hakkında bu bakış açısına çok daha fazla sahiptim. Ama ben şu anda görmüyorum… Bunun alıcıların pazara girme biçimiyle gerçekleşeceğini görmekte hakikaten zorlanıyorum.

Nicholas Merten: Bitcoin şimdi doruğa yakın değil!

Düzeltme olsun ya da olmasın Nicholas Merten, başkan kripto paranın logaritmik büyüme eğrisinin direncine dokunmak üzere olsa bile Bitcoin’in şimdi doruğa yakın olmadığına inandığını söylüyor. Nicholas Merten konaya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunun pazar için mutlak tepe olduğunu düşünüyor muyum? Hayır. Bence bu çizgi bu döngüde kırılacak. Kripto para için biraz yeni bir paradigma olacak.

Önder kripto para Bitcoin, yazım sırasında 55.880 dolardan işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 1 trilyon dolarlık bir piyasa pahasına sahip.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar