Nisan 13, 2021
Usta İsimler Tarih Vererek Bitcoin ve Altcoin Varsayımlarını Paylaştı!

Usta İsimler Tarih Vererek Bitcoin ve Altcoin Varsayımlarını Paylaştı!

Son dakika Usta İsimler Tarih Vererek Bitcoin ve Altcoin Varsayımlarını Paylaştı! haberi ,

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, başkan kripto para Bitcoin (BTC)’in 2021 Ağustos ayında 115 bin dolara ulaşacağını kestirim ediyor. Pantera CIO’su Joey Krug ise birtakım altcoin projelerinin BTC’yi yükselişi ile geride bırakacağını belirtiyor.

Dan Morehead: Bitcoin rallisinde bol ölçüde buhar kaldı

Pantera Capital’den Dan Morehead,  Bitcoin‘in olgunlaştığını ve rallisinde bol ölçüde buhar kaldığını belirtiyor. Pantera’nın kurucusu, CEO’su ve CIO’su Dan Morehead, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin ve öbür kripto para ünitelerinin bu para basımı nedeniyle patlayacağını düşündük ve muhakkak gerçekleşti. Son 12 ayda gerçekleşen öteki büyük şey, kurumsal hazinelerin artık kripto para üniteleri, bilhassa de Bitcoin ile çok meşgul olması…Bugünkü ralli, birçok taraftan 2017’den farklı. Artan kurumsal ilgi, operasyonel merkezi olmayan finans protokolleri ve daha olumlu bir yatırımcı duyarlılığı… Bunlardan birkaçı, mevcut finansal ortamın yatırımcılarını kıymet varlıklarının depolanmasına itiyor. ABD şu anda varlığının birinci 200 yılında olduğundan daha fazla para basıyor. Sözün tam manasıyla sınırsız para basımı masada. altın, emlak, S&P 500 yahut Bitcoin üzere sabit ölçüleri olan şeyleri kovalayan sınırsız ölçüde kağıt paranız olduğunda, bu şeylerin fiyatı değerli ölçüde artar. Kripto para ünitelerinin fiyatı süratle artıyor.

Pantera Capital CEO’su: Bitcoin 2021 Ağustos’ta 115 bin dolara ulaşacak

Dan Morehead’a nazaran, Mart 2020’deki Covid-19 salgınının başlangıcında, para arzı kıymetli ölçüde arttı ve bu da Bitcoin’in mevcut rallisinin başlangıcına denk geldi. Bitcoin’in geçen hafta tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 61.000 dolara yükselmesinin akabinde, en büyük kripto para ünitesi geri çekildi. Şüpheciler bir çarpışmaya hazırlanıyor. Fakat Dan Morehead Pantera’nın Stok Akış varsayımına göre kripto paranın Ağustos 2021’e kadar 115.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu belirtiyor. Dan Morehead, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2011’de Bitcoin ile ilgilenmeye başladım, anlamam birkaç yıl sürdü… 2013 yılında, ABD’deki birinci kripto para ünitesi fonunu başlattık ve firma şu anda yaklaşık 3,5 milyar doları yönetiyor.

Pantera CIO’su Joey Krug: Bu altcoin’ler Bitcoin’i yenecek

Firma, Bitcoin’de yükselişe devam ederken, altcoin projelerinin ve DeFi protokollerinin potansiyelini de kabul ediyor. DeFi alanı süratle büyüyor ve en iyi platformlardan bazıları bugüne kadar %500 arttı.  Pantera CIO’su Joey Krug, bahse yönelik şunları söylüyor:

Bitcoin’in izafî olarak düşük performans göstereceğini düşünüyorum. Tüm bunlar artacak, Bitcoin kusursuz bir yatırım olacak. Lakin bence Ethereum, DeFi altcoin’leri ve piyasadaki öteki kimi varlıklar göreli bir getiri temelinde BTC’yi yenecek.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar