Nisan 15, 2021
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist Piyasaları Yorumladı: 2018’de Başladı!

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist Piyasaları Yorumladı: 2018’de Başladı!

Son dakika Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist Piyasaları Yorumladı: 2018’de Başladı! haberi ,

Bitcoin’in her adımını bilen Peter Brandt, piyasaları yorumlayarak yeni öngörülerini paylaştı. Peter Brandt, Bitcoin olgunlaşmaya devam ederken fiyatın istikrar kazanmasını bekliyor. Ayrıyeten analist, Bitcoin’in sistemli bir boğa piyasasında olduğunu da gösterdiğini ekliyor.

Efsanevi analist Peter Brandt: BTC tertipli bir boğa piyasasını tanımladı

Yakın tarihli bir tweet’te efsanevi analist Peter Brandt, Bitcoin‘in nizamlı bir boğa piyasasını “tanımladığını” söylüyor. Harita uzmanı Peter Brandt, dışsal bir “kara kuğu” olayı tarafından tetiklenen Mart 2020 çöküşü dışında devam eden boğa piyasasının şimdiye kadar problemsiz olduğunu söylüyor. Peter Brandt’a nazaran, mevcut boğa piyasası 15 Aralık 2018’de, en güzel kripto para ünitesi 3.128 dolara düştüğü vakit başladı.

Bu haftanın başlarında Bitcoin, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 61.788 dolardan keskin bir düşüş kaydetti. Önder kripto para, FED’in yakın gelecekte faiz oranlarını artırma fikrini reddetmesinin akabinde dün kayıplarını azaltmaya devam etti. Peter Brandt’ın Bitcoin’in artık “yürümeye başlayan çocuk aşamasında” olmadığı için istikrar kazanmaya devam etmesini beklediğini de belirtmek gerekiyor.

Bitcoin (BTC) fiyatında son durum nedir?

Önder kripto para ünitesi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 5 oranında artışla 59.000 dolar düzeyinden süreç görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 1,1 trilyon dolarlık bir piyasa bedeline sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa bedeliyle 60,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar