Nisan 15, 2021

Casper coin nedir, Özellikleri nelerdir

Casper coin nedir, Özellikleri nelerdir ? İşte son günlerin en çok merak edilen sorularından biri de casper token yada coin hakkında soruluyor.

Çünkü bu coin özellikleri bakımından bir avalanche kadar ileri seviyede olmasa bile piyasadaki bir çok pos tabanlı teknoloji ile yarışabilecek durumda diyebilirim.

23 Mart tarihinde 0,015 dolar fiyat ile ön satışa çıkacak olan casper isimli kripto için 31 martta 0,03 fiyatlı başkaca bir satış daha olacak. Adeta yatırımcı akınına uğrayan ico rekor seviyede alım başvurusuna ulaştığını açıkladı.

Yani satış için neredeyse daha bir hafta var fakat şimdiden yaklaşık 100 000 başvuru yapılmış durumda.

Ön satış aşamasında satılacak olan toplam casper miktarı ise 1,6 milyar dolar yani toplam maksimum coin arzının yüzde 16 sı na denk geliyor.

Peki neden bu kadar ilgi var ? Fiyat çokmu ucuz ?

Bana göre casper projesinin şu anda ki değeri 3 milyar dolar olsa bir casper yaklaşık 2 dolar seviyesini bulabilir. Yani bu 100 kat değer kaz<anması demek. Hemde kısa bir zaman dilimi içerisinde. Tabi ki bunlar sadece bir varsayım. Çünkü benzer özelliklere sahip coinlere baktığımızda piyasa değerleri en düşük olarak 3 milyar dolar seviyelerinde oldaşıyor.

Casper için canlı pos (proof of stake ) ve ölçeklenebilirlik, ve merkeziyetsizlik, ıspatlı hisse dpos , smart contrat (akıllı sözleşme ) yükseltme ve yenileme gibi özelliklerde mevcut.

Casper coin için ilk başlarda alım maksimum 5000 dolardı. Fakat şimdi bu miktarı 1000 dolara çektiler. Yani daha çok kişi alsın. Tabana yayılalım ve sağlam bir müşteri ve yatırımcı kitlesi olsun istediler.

Ve her başvuruyu da onaylamadıklarını duydum.

Yani ico için coinlist.co isimli siteden başvuru yapıp kimlik bilgilerini onaylamanız şart.

Ve dahası meslek bilginiz asıl onaylanma kriteri oluyor. Mühendis yazarsanız onay alma olasılığınız yüksektir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar