Nisan 15, 2021
Ethereum İçin Daha Fazlasını Bilmeniz Gereken Kritik Bir Fırsat Penceresi

Ethereum İçin Daha Fazlasını Bilmeniz Gereken Kritik Bir Fırsat Penceresi

Son dakika Ethereum İçin Daha Fazlasını Bilmeniz Gereken Kritik Bir Fırsat Penceresi haberi ,

Bitcoin 13 Mart’ta tüm vakitlerin yeni rekorunu kırdı. O vakitten beri tüm gözler Ethereum’da ve kendi ATH’sini kurmasını bekliyor. Bu, Ethereum’un piyasada Bitcoin’i takip ettiği fakat büyüme açısından daha yeterli performans gösterdiği, geçtiğimiz yıl boyunca bir cins model oldu.

Son birkaç gün içinde değerleme görece düşük düzeyde kalırken, altcoinlerin en büyük sahipleri panik duygusu göstermedi.

Ethereum Balinaları Kaleyi Savunmaya Devam Ediyor

Ethereum’un balina sahipleri, 10.000’den fazla ETH adresi yeni bir tepeye ulaşırken dört hafta evvel tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kaydetti. Bu adresler açısından sadece %0,9 düşüş gözlenirken, 100-10,000 ortasında ETH’ye sahip adresler %7,2 düşüş kaydetti.

Üstte belirtilen bilgi setinden olumlu izlenim bırakılsa da. Opsiyon traderları geçen haftanın fiyat performansı konusunda tam olarak optimist değiller.

Token Insight’a nazaran, Ethereum’un kısa vadeli zımni volatilitesi net bir taraf göstermedi. Yatırımcılar şu an için yakın vadede tam olarak bir yükseliş hissine sahip değiller.

Ethereum’un bedeli, yüksek prim özelliklerine sahip call opsiyon süreçleriyle yatırımcılar tarafından hala tercih edildiğinden, uzun vadeli hassaslık olumlu kaldı.

Sirkülasyondaki Arz Yüksek, Aktivite Düşük mü?

Çok fazla dikkat çekmeden, Ethereum’un en son 1-2 yıl evvel hareket eden sirkülasyondaki arzı, 4 yıl öncesine tarihlenebilecek yeni bir düşük düzeye ulaştı. Ethereum’un potansiyel rallisi muhtemel tükenmeye maruz kaldıkça eski coin’lerin deverana girebileceği sonucuna varılabilir.

Tükenmeden bahsetmişken, ortalama gaz kullanımındaki bir düşüş, işlemsel aktivitenin de biraz düştüğünü gösteriyor. ETH medyan gazı aylık en düşük seviyeyi kaydetti, lakin Şubat ayının düzeltme periyodunda de daha keskin bir düşüş sergilendi.

Ether 2500 Dolara mı Bağlanıyor Yoksa Pencere Kapandı mı?

İki gün evvel, Bitcoin 60.000 $ hududunu aştıktan çabucak sonra Ethereum’un 2500 $’ın üzerine çıkma mümkünlüğünü bildirdi. Altcoinlerin temelleri de keskin ve olumlu kalıyor, fakat Ethereum’un bu hafta 2500 doların üzerine çıkma yolunda kalması için 2000 doları geçmesi gerekiyor ve 24-48 saatlik bir pencere kritik değer taşıyor. Ethereum şu anda 1800 $ işaretinin altında kaldığı için pencere sona yaklaşıyor.

Bununla birlikte, intotheblock.com’a nazaran, Ethereum’un yükseliş momentumunu sürdürmesi için, günlük 1766 $ – 1800 $ ortası bir kapanış, varlığın 2000 $’a yükselmesi için değerli bir fırsat ortaya koyuyor. Yaklaşık 687 bin adres, bu aralıkta 3,37 milyon ETH almış durumda. Bu nedenle ilgili düzeyler Ethereum için güçlü bir takviyeye işaret ediyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar