Nisan 13, 2021
Jürgen Klopp’tan beyaz bayrak: “Şampiyonlar Ligi’ne gitmemiz imkansız”

Jürgen Klopp’tan beyaz bayrak: “Şampiyonlar Ligi’ne gitmemiz imkansız”


son dakika Jürgen Klopp’tan beyaz bayrak: “Şampiyonlar Ligi’ne gitmemiz imkansız” haberleri,

Liverpool Menajeri Jürgenn Klopp, dönem boyunca yaşadıkları talihsizlikleri anlattı ve Şampiyonlar Ligi’ne gitme ihtimallerinin epeyce düşük olduğunu söyledi.

Güldürü üzere yanlışlar yaptıklarını söyleyen Klopp, “Rakibimizin çok fazla talih yakalamasına gerek kalmıyor zira büyük yanılgılar yapıyoruz. Kimileri güldürü üzere. Öbür yandan çok fazla baht buluyoruz ve gol beklentisinde Manchester City’nin ardındayız lakin attıklarımıza bakarsak çok gerideyiz. Dönem boyunca bu sorunları yaşadık.” dedi.

Şampiyonlar Ligi’ne gitme ihtimallerinin imkansız olduğunu söyleyen Alman teknik adam, “Artık ligden Şampiyonlar Ligi’ne gitme ihtimalimiz neredeyse imkansız. Tottenham’da Bale tekrar oynamaya başladı, güzeller. City ve United bizden çok uzaktalar, Chelsea yükselişte. Şampiyonlar Ligi bileti almamız çok sıkıntı, bunu biliyoruz. Bu türlü büyük sakatlıklar yaşanan bir dönemde Şampiyonlar Ligi’ni de genelde kazanamazsın.” tabirlerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi’ne gidememeleri durumunda sorgulanacak kişinin kendisi olduğunu lisana getiren deneyimli teknik adam, “Şampiyonlar Ligi’ne gidemezsek, büyük bir finansal kayıp yaşarız. Dünyadaki tüm büyük futbol kulüplerinde bu türlü bir durumda ben sorgulanırım. Bu olağandır, bir gerçektir, futbol bir iştir. Fakat Liverpool’da biraz farklı. Kulüp sahipleri, sportif yönetici, hatta oyuncular bile kimseden kuşku duymuyor burada. Durumumuzu kabul ettik ve bununla savaşmaya hazırız.” halinde konuştu.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, şimdiki flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar