Nisan 15, 2021
Sergen Yalçın: “Limitlerini zorluyorlar”

Sergen Yalçın: “Limitlerini zorluyorlar”


son dakika Sergen Yalçın: “Limitlerini zorluyorlar” haberleri,

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, Ziraat Türkiye Kupası’nda Başakşehir karşısında kazanılan zaferin tüm futbolculara ilişkin olduğunu belirtirken, “Sizlerle gurur duyuyorum” diyerek soyunma odasında grubu kutladı.

Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ’a ekipteki havayı anlatan Yalçın’ın “Futbolcularım limitleri zorlayarak oynuyorlar. Onlara Beşiktaş’ta özel oyuncu olduklarını anlattım. Beşiktaş’ta bulunmamızın gayesinin 118 yıllık tarihin çıtasını yükseltmek olduğunu yaşadıkları acıları yaşayıp birlikte zaferlere gideceğimizi hatırlattım” dediği öğrenildi.

EKİP MÜSAADESİ HAK ETTİ

Hafta sonunda Fenerbahçe ile derbi maçı olmasına karşın dünkü idmanı tüm futbolcuların istediği üzerine iptal ettiğini de vurgulayan 48 yaşındaki çalıştırıcı kelamlarını şöyle tamamladı “Futbolcu bedenini çok uygun tanır. Dinlenecekse dinlenir. Çalışacaksa çalışır. Başakşehir maçında büyük efor sarf ettiler ve müsaadesi hak ettiler. İdmanlarımıza bugünden itibaren başlayarak rakibimizin sistemi üzerinden toplantı yapacağız. Fenerbahçe müsabakası bizim için en değerli maçlardan biri. Zira rakibimizde çok istikametli ve teknik oyuncular var. Tedbirlerimizi alarak hoş futbol ve bol gol izlettireceğiz.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar