Nisan 15, 2021
Usta Trader: Bu Bedelsiz Altcoin, Patlayarak Birinci 10’a Girecek!

Usta Trader: Bu Bedelsiz Altcoin, Patlayarak Birinci 10’a Girecek!

Son dakika Usta Trader: Bu Kıymetsiz Altcoin, Patlayarak Birinci 10’a Girecek! haberi ,

Kripto trader’ı ve etkileyicisi Tyler Swope, güç odaklı bir altcoin projesinin, piyasa bedeliyle birden fazla kripto parayı geride bırakacağına inanıyor. Hatta analist, Güç Web Token (EWT)’ın birinci 10’a gireceğini öne sürüyor.

Tyler Swope: Güç Web Token, birçok kripto parayı geride bırakacak!

Usta analist Tyler Swope, savlı bir altcoin projesinin elektrik piyasalarını modernize etmek ve mevcut monopol yapısını kırmak için çalıştığını söylüyor. Analist, Güç Web Token  (EWT)’ın her boyut ve tıptaki güç kaynakları için denetim ve finansal uzlaşmayı gerçekleştirmek için akıllı kontratlardan yararlanan Merkezi Olmayan Otonom Alan Ortacısı (Decentralized Autonomous Area Agent (D3A)) piyasa modelini kullandığını açıklıyor.

Analist, Energy Web’in oyundaki en büyük güç depolama oyuncularından biri olan PG & E’nin en önemli güç stratejisi ve inovasyon başkanı Kevin Johnson ile değerli bağları olduğunu vurguluyor. 2019’da PG&E, mevcut dağıtık güç kaynağı idare sistemlerini (DERM’ler) test etmek için bir pilot program yürüttü ve firmanın yatırımı için hazır rastgele bir (DERM) olmadığını belirledi. Fakat Tyler Swope, Energy Web’in Blockchain’inin o sırada canlı olmadığını ve bu nedenle bu pilot programın bir modülü olmadığını belirtiyor. Tyler Swope mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Energy Web’in canlı bir Blockchain’i var, lakin birebir vakitte merkezi olmayan otonom alan casusu olan D3A da var. Bu, PG & E’nin 2019’da aradığı kapsamlı DERM’ler. D3A ne yapar? D3A, her bir şebeke aygıtının çalışmasını bir modelleme aracı aracılığıyla optimize ederek, her hiyerarşinin temsilci ortacısı tarafından yönetilmesine müsaade verir. Bu nedenle, optimum bir pazar dizaynını yapılandırmak ve yatırım ve idare kararları almak için bir araç olarak kullanılabilir. Bu, iştirakçilere akıllı şebeke mekaniğinin daha uygun anlaşılmasını sağlayarak, aşağıdan üste güç piyasalarının ve merkezi olmayan güç idaresinin daha evvel hiç olmadığı kadar benimsenmesini kolaylaştırıyor.

Tyler Swope: Altcoin projesi birinci 10’a girebilir

Tyler Swope’a nazaran, California’da yıllardır çeşitli güç depolama projelerinde işbirliği yapan PG&E ve elektrikli araba üreticisi Tesla, bir müddettir bu türlü bir sistem arayışındaydı. Analiste nazaran, PG&E kripto projesinde bir baht görüyor. Tyler Swope bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…Bu DERMS platformu, bir müddettir PG&E ve Tesla’yı atlattı. 2019’un başlarında bulamadılar. Böylelikle PG&E, Energy Web Chain D3A’da bir talih aramaya karar verdi. İttifaka katıldılar, ortak üye oldular…

Güç Web Token (EWT) yazım sırasında piyasa bedeliyle 110’uncu sırada yer alıyor. Tyler Swope ise bu altcoin’in birinci 10’a girebileceğini öne sürüyor.

haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar