Nisan 13, 2021
Zorya, Allahyar’ın bonservisini alacak mı?

Zorya, Allahyar’ın bonservisini alacak mı?


son dakika Zorya, Allahyar’ın bonservisini alacak mı? haberleri,

Zorya Genel Yöneticisi Stanislav Oganov, Rus basınında Meta-ratings.com.ua sitesine konuştu ve Fenerbahçe‘den kiraladıkları Allahyar Sayyadmanesh için ileti yolladı.

19 yaşındaki İranlı oyuncu için bir teşebbüsleri olmadığını belirten yönetici, “Dürüst olmak gerekirse, onu 1,5 milyon euroya almak istediğimiz tezlerini birinci kere duydum. Fenerbahçe ile rastgele bir görüşmemiz olmadı. Onun için 1 yıllık daha kiralık muahedemiz var ve çabuk etmemize gerek yok. Şu anda sakiniz, Shakhtar’ın onu istediğiyle ilgili de bir şey söyleyemem.” sözlerini kullandı.

“KULÜP ALLAHYAR’DAN MEMNUN”

Allahyar Sayyadmanesh’ten mutlu olduklarını da vurgulayan Stanislav Oganov, “Gelecekte bonservisini alır mıyız, göreceğiz. Futbolda bir anda her şey değişebilir. Şu ana kadar bu türlü bir görüşmemiz olmadı. Kulüp ondan mutlu, oyuncu da kendisine olan itimattan memnun, bunu saklayamam. Taraftarlar da memnun lakin Allahyar’ın geleceğiyle ilgili konuşmak için çok erken.” dedi.

Bu dönem Zorya’da toplamda 16 maçta 697 dakika müddet alan Allahyar, 5 gol ve 2 asistlik performans sergiledi.

, futbol haberi, skor, sonucu kaç kaç bitti, maçı, maç, spor, gündem, yeni flaş haber, sondakika gs haberleri, galatasaray haberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

yangiliklar